Na predaj chalupa Vígľašská Huta Kalinka

Na predaj  chalupa Vígľašská Huta Kalinka

82.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Detva
Mesto: Vígľašská Huta-Kalinka

Vlastníctvo: osobné
Druh: Chata
Typ: predaj - exkluzívne


Spoločnosť Realls s.r.o. Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v obci Víglašská Huta- Kalinka na pozemku o celkovej rozlohe 1049m2, ktorý je rozdelený na záhradu o výmere 694 m2, garáž s príjazdovou cestou 43 m2 a pozemku, na ktorom sa nachádza dvor a stavba domu. Zapísaný na liste vlastníctva ako rodinný dom v zastavanej ploche cca120m2. Predná časť domu je postavená z dreva a pozostáva z dvoch miestnosti. Druhá časť je postavená z kameňa tu sa nachádza komora a obytná miestnosť. Dom je napojený na vodovodnú a elektrickú prípojku bez kanalizácie. Strecha sedlová v pôvodnom stave. Vstup na pozemok je cez záhradu, kde bolo v pláne postaviť drevostavbu alebo umiestniť modulárny dom.
Obec Vígľašská Huta Kalinka administratívne patrí do Banskobystrického kraja a je začlenená do okresu Detva, odkiaľ je vzdialená 19 km a od Zvolena 28 km. Počet obyvateľov 325. Územie obce V. H. Kalinka sa hodnotí ako oblasť zvlášť bohatá na pramene, na jej území sa ich nachádza 65. Z minerálnych prameňov je známy “VERA” prameň vytekajúci v osade Lohyňa.

Výhody:
Možná zámena za 3 izbový byt s doplatkom
Murovaná garáž
Veľká záhrada
Pitná voda z obecného rezervoáru minimálne poplatky

Realitná kancelária Realls s.r.o. je členom ZRKS a riadi sa realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu katastrálnych a notárskych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv a bezplatnú ponuku financovania kúpy danej nehnuteľnosti , na základe našej spolupráce so všetkými bankami pripravenú naším špecialistom.Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Počet izieb2
Zastavaná plocha120 m²
Celková rozloha983 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpôvodný
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Plynnie
Kanalizácianie
Kúpeľňanie
Vykurovanieáno
Pivnica3 m²
Garážáno - 1 auto
Inžinierske sieteáno
Postavené zZmiešané
Zariadenienezariadený
Zateplený objektnie
Strechapôvodná
Krbnie
Oknádrevené
Terénrovina

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti