Na predaj Vidiecka usadlosť Detva oblasť Krné 49413 m2

Na predaj Vidiecka usadlosť Detva oblasť Krné 49413 m2

175.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Detva
Mesto: Detva
Ulica: krné

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj - exkluzívne


Spoločnosť Realls s.r.o. Vám ponúka na predaj vidiecku usadlosť na polosamote. Nachádzajúca sa v oblasti Krné Mesta Detva. Celková rozloha pozemkov 49 413 m2, klasifikované podľa rôzneho charakteru a využitia ako orná pôda, trvalý trávnatý porast, záhrada a zastavaná plocha a nádvoria . Stavba domu so súpisným číslom si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Príjazdová cesta cca 200m existujúca nespevnená od asfaltovej.. V minulosti zdrojom pitnej vody bola studňa, vodovodná prípojka sa nachádza v spodnej časti pozemku. Dom má existujúcu elektrickú prípojku. Uvedené pozemky v celosti sa nachádzajú mimo zastavaného územia obce a nenachádzajú sa vo funkčnej ploche určenej na výstavbu. Pozemkom KN12552 preteká drobný vodný tok s pobrežným pozemkom /ochranným pásmom 5m na obe strany. Niektoré pozemky zasahujú do ochranného a bezpečnostného pásma VTL plynovodu, ktoré je na obe strany od plynovodu. Uvedené obmedzenia sú limitujúce pre využitie pozemkov pre iný účel a v zmysle platného územného plánu mesta Detva. Nehnuteľnosť a rozľahlé pozemky sú vhodné na založenie si poľnohospodárstva prípadne pre chov zvierat.

Vaše otázky Vám rád zodpoviem pri obhliadke, prosím neváhajte ma kontaktovať.

Výhody:
Rozloha pozemku
Možnosť zrealizovať bývanie podľa svojich predstáv
Polosamota s výhľadom na Poľanu a mesto Detva

Realitná kancelária Realls s.r.o. je členom ZRKS a riadi sa Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku nna katastri, poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania.

V prípade záujmu, predáme alebo prenajmeme aj Vašu nehnuteľnosť a poskytneme kompletnú službu. Ak Vás naša ponuka oslovila, proíim kontaktujte nás.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Celková rozloha49413 m²
Rozloha pozemku49413 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpôvodný
Statusaktívne
Vodastudňa
Kanalizácianie
Postavené zZmiešané
Strechapôvodná
Terénmierny svah
Prístupová cestaneupravená cesta

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti